Sex paneler, Europeisk vikskärm med kinesicerande dekor, motiv av figurscener och landskap med blommande prunus och fåglar mot svart bakgrund. Höjd 165, panelernas bredd 35 cm, totalbredd utfälld ca 210 cm.
Slitage. Lack med krackelyr.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.