Kurt Hvitsjö, fåtöljer, ett par, "Hannibal" Isku 1970-tal.
Förkromad stomme, brunt läderklädsel. Hjultrissor. Etikettmärkt. Bredd 100 cm. Sitthöjd ca 42 cm. Total höjd 75 cm.
Åldersrelaterat slitage. Märken. Ställvis omfattande slitage. Ställvis omfattande slitage.