KOPPARSTICK, efter Philipp Kilian, 1600/1700-tal.

Ovalt porträtt av: "Carolus Rex, Suecorum Gothorum Vandalorum", bladstorl 42 x 51.

Smärre veck, lagning.

Utropspris
2 000 SEK