VEVGRAMMOFON, Olotonal, Pathe, 1900-talets början.

Bl.a. etikettmärkt: Harmoni, Stockholm, Musikinstrument. Två album med skivor medföljer.

Ej funktionstestad. Slitage, fläckar.

Utropspris
600 SEK