RAIJA UOSIKKINEN och HELJÄ LIUKKO SUNDSTRÖM, keramikplattor, 2 st, Arabia, Finland, 1900-talets andra hälft.

Floral dekor, 39 x 18.
Fåglar, 29,5 x 44,5.

Smärre slitage.

Utropspris
1 200 SEK