MATTI KOSKELA

Diptyk, blandteknik på papper, signerad och daterad 1983.

"Black and white", 73 x 40 + 73 x 40 cm.

Konditionsrapport

Ej examinerad ur ram.

Placering
Stora Robertsgatan 4, 00120 Helsingfors - T11
Följerätt
Ja

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10337321 bukobject
    • 10337321 thumb
    • 10337320 thumb
    • 10337318 thumb
    • 10337319 thumb
    • 10337184 thumb
    • 10337182 thumb
    • 10337183 thumb
    Auktionen avslutas:
    CEST

    3 dagar 13 timmar

    Utropspris: 300 EUR

    100
    EUR
    974 SEK
    112 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 110 EUR
    EUR

    OKAvbryt

    Budhistorik (2 bud)
    224 maj 22:14100EUR
    Acceptpris på 100 EUR uppnåddes
    124 maj 14:5975EUR