VAS, glas, Kjell Engman, Kosta Boda, sign.

Klarglas med dekor i blågrått. Pålagd central medaljong med skarabé. Märkt 50019. H 22.

Bruksslitage.

Proveniens

Utropspris
3 000 SEK