JOSE LOUISE SANCHEZ, skulptur, brons, stämplad sign o numr 1000/775.
Geometrisk komposition. H 7,5, L 14.
Sockel saknas. Slitage. Repor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
1 500 SEK