36477
BRICKA, silver, nygotik, möjligen Frankrike eller Portugal, 1800-talets mitt.
Bricka, silver, nygotik, möjligen frankrike eller portugal, 1800 talets mitt

Rund med genombruten kant, fyra genombrutna tassfötter med nygotisk dekor. Diam 29, h 5.

Slitage och repor samt smärre bucklor. graverad stöldskyddsmärkning i botten.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
3 000 SEK