Anna Munthe-Norstedt

(Sverige, 1854-1936)
Anna Munthe-Norstedt
(Sverige, 1854-1936)

ANNA MUNTHE-NORSTEDT. Olja på pannå. Signerad Anna Munthe-Norstedt samt med dedikation, daterad 11 Dec. 1905.

Blommor. 20,5 x 13,5 cm.

Obetydligt ytsmuts.
Smärre slitage längs över kant.

A:64,

Utropspris
4 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

581. Arne Jones, "Kopparblomman".
Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
Budhistorik
6 000

ditt bud
5 500

ditt bud
5 000

ditt bud
Aktuellt bud:
6 000 SEK