KLOCKJETONGER, 2+4 st, två silver, 1937, 1943, finska stämplar.

2 i silver, stämplade 1937, 1943 finska stämplar. 4 i metall. Emaljerade vapen.

Skador, slitage.

Utropspris
120 EUR