ALEXANDER CLEMENS WETTERLING, tusch på papper, signerad.
Porträtt av friherre Carl von Cardell. Ca 28 x 22 cm.
Kantskador. Gulnad. Fläckar. Vågigt blad. Tejpad på papp.