KARL MOMEN, färglitografi, signerad o numrerad 79/175, daterad -02.
Komposition. Ca 41 x 41 cm.
Ej examinerad ur ram.
Följande bok medföljer: Du Toit, Herman, "Vision in the Desert The Tree of Utah-A Sculpture by Momen", Agreka Books, USA, 2000.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
1 500 SEK