GARDINLÄNGDER, ett par.

GARDINLÄNGDER, ett par.

Ljusblå bomull med guldstjärnor. Dubbelfodrade med vadd. Sydda veck med krokar. L 220, b 165. Omtag, ett par, ljusblå, medföljer.

Bruksslitage, obetydligt smuts och fläckar. Omtagen med smärre skador.

Utropspris
2 000 SEK