FOTOGRAFIER, Remningstorp herrgård, 13 st, 1900-talets första hälft

Fotograf Johansson Axwall. 1912 Bildstrl. 17x10. Några originalomslag av pergamentpapper medföljer.

Något gulnade. Slitage.

Proveniens

Familjen Flach

Utropspris
1 500 SEK