BEVERLOO CORNEILLE, album med bok samt tre färgserigrafier, signerade HC
Michel Ragon "Corneille Toujours en Route". 1991. Bladstorlek 40x30 cm. GKM Edition.
Obetydligt slitage på albumets utsida
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
4 000 SEK