5 matgafflar, 12 bordsknivar, 6 bordsgafflar, 6 smörgåsknivar, 6 smörgåsgafflar, 2 matskedar, 6 bordsskedar, 6 efterrättsskedar, uppläggningssked, såsslev.
Bruksslitage och repor.