REKLAMAFFISCH, litografiskt tryck, "Svea Spisen", 1920-/30-tal.

"Låt järnhandlaren demonstrera den nya Svea Spisen för fotogen". J. Olsèns Litogr. Anst, Sthlm. Bildstorlek 96 x 66 cm.

Ej examinerad ur ram. Revor. Några veck. Fläckar.

Utropspris
2 000 SEK