CHANNA BANKIER. 4 st etsningar, signerade i blyerts och numrerade (117/300, 266/300, 109/300, 112/300)
Ansikten, 56,5 x 37,8 (Arches).
Oramade, hanteringsveck.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
6 000 SEK