SVEN LJUNGBERG, färgträsnitt, 3 st, signerade och delvis numrerade.
Landskap, delvis med figurscener. Ett blad numrerat 217/300. Bildernas mått 46-48 x 28-30 cm.
Ytslitage. Gulnade. Fläckar. Ett med veck.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
1 500 SEK