UTAGAWA ICHIYUASAI KUNIYOSHI, träsnitt. Japan 1800-talets mitt.
Krigare. Bladstorlek ca 26 c 37 cm. Oramad.
Veck, kanter med skador. Pappret gulnat. Mindre färgbortfall.