ALVAR, SUNOL, litografier, 2 st, sign. Varav en numr. 61/50.
Stadsbild, 81x61. Samt abstrakt motiv, 38x48.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
800 SEK