HUGO SIMBERG, etsningar, 2 st, den ena signerad fecit.
"Modellen gäspar" + "Stående modell", 18 x 14 cm + 24,5 x 16 cm.
Ytsmuts, oinramade.
Malme nr 214 + nr 253.