TAKLAMPOR, ett par, "Knubbling", Ateljé Lyktan, Åhus. 1900-talets andra hälft.

Vit plast. Rund form. Diameter 48 cm, höjd ca 30 cm.

Slitage. Ej funktionstestade.

Utropspris
2 000 SEK