ANTONIO SAURA, 3 st, litografier, signerade och numrerade 28/37.
Kompositioner. Bladens mått 35,5 x 33,5 cm.
Sedvanligt slitage. Gulnade. Veck.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
3 000 SEK