VÄSKA, Mulberry.
Fodrad, dragkedsförsedd väska. Svart läder, detaljer i logomärkt gulmetall.
Två innerfickor, varav en med dragked.
Märkt "MULBERRY" samt med numrerad, logomärkt plakett.
Bredd 33,5 cm, höjd 30 cm, djup 10,5 cm.
Ställvis slitage.