CLAESSON KOIVISTO RUNE för David Design, fåtöljer, ett par, "Bowie", 2000-tal.
Formpressad ek. Fast stoppad sits. Märkta. Sitthöjd ca 36 cm.
Smärre slitage. En stol något lös i fäste till benställning. Avslag på ett ben.