Claesson Koivisto Rune

(Sverige, Since 1995)
Claesson Koivisto Rune
(Sverige, Since 1995)

CLAESSON KOIVISTO RUNE för David Design, fåtöljer, ett par, "Bowie", 2000-tal.

Formpressad ek. Fast stoppad sits. Märkta. Sitthöjd ca 36 cm.

Smärre slitage. En stol något lös i fäste till benställning. Avslag på ett ben.

Utropspris
4 000 SEK