GRAFIKMAPP, olika konstnärer 6 st, signerade och daterade -78.
Lars-Gunnar Nordström, Raimo Kanerva, Kauko Lehtinen, Sam Vanni, Ernst Mether-Borgström, Pentti Kaskipuro. Papperstorlek 50 x 35 cm.
Sedvanligt slitage, oinramade.