HJALMAR GRAHN, olja på duk, signerad och daterad -36.
Landskap med tallar. Bildens mått 47 x 55 cm.
Ytslitage. Duken uppklistrad på pannå. Veck i nedre kanten.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
1 500 SEK