MATS THESELIUS, fåtölj, "Aluminium Chair" numrerad 16/33, Källemo, 2005.

Blankpolerad aluminium, bok och koskinn. Brickmärkt "Designåret 2005 16/33 M.T Källemo".

Smärre slitage.

Utropspris
20 000 SEK