Design
827294
Jonas Bohlin
(Sverige, Född 1954)
Jonas bohlin, "concrete" stol, 1900-talets senare del.

JONAS BOHLIN, "Concrete" stol, 1900-talets senare del

Sits pch rygg av bok, stomme av metall.

Smärre slitage. Nagg.

Utropspris
4 000 SEK