William Kay Blacklock

(Storbritannien, 1872-1924)
William Kay Blacklock
(Storbritannien, 1872-1924)

WILLIAM KAY BLACKLOCK, olja på duk, signerad.

Picknick i soligt sommarlandskap. 44 x 60 cm.

Krackelyr. Ytsmuts.

Äldre Christie's nummer a tergo.

Utropspris
20 000 SEK