WILLEM DE KOONING, Poems by Frank O'Hara with litographs by Willem De Kooning, signerad och numrerad 174/550
Med 17 litografier av Willem De Koonig. Pärm i skinn. Kasett i textil. 60 x 48 x 5 cm.
Tygkasett med smärre skador.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10