ALEX KATZ, färgakvatintetsning, signerad och numrerad 44/90, utgiven 1975.
"Boy with branch". Bladstorlek 61 x 102.
Ej examinerad ur ram. Färgerna något bleknade.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10