RUPERT JASEN SMITH, signerad och daterad 1988, syntetisk polymerfärg och silkscreen på duk
"New age", 46 x 35 cm, signerad och daterad a tergo samt stämpelmärkt.
Obetydligt ytslitage.
Galleri Gamla Staden, Malmö.Galerie Börjeson, Malmö.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10