OLLE NORDBERG, litografi, signerad och daterad 1972. Numrerad 23/25
Vadstället. Bildyta 89 x 62 cm.
Ej examinerad ur ram. Gulnad. Färgerna något bleknade.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
3 000 SEK