LENNART ASCHENBRENNER, etsning/monotypi, 3 st. Upplaga 30, 1997. Signerade.
Signerade, numrerade 9,12 samt 14/30 och daterade -97. Ur serien 14 diptyker, 2 plåtar. Bildstorlek 21x15, papper 54x40.
Ej examinerad ur ram. Ett av bladen med hanteringsveck.