BJÖRN WESSMAN

Akryl på kartong, a tergo signerad med dedikation samt daterad 1985.

Komposition. Oramad. 30 x 27,5 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage.

Följerätt
Ja

Kontakta ansvarig katalogiserare

Joakim Fingal

Joakim Fingal
Värderingsman

+46-709-17 99 94
joakim.fingal@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10329742 bukobject
    • 10329742 thumb
    • 10329743 thumb
    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    2 300
    238 EUR
    256 USD

    Budhistorik (7 bud)
    112 jan 10:492300SEK
    3A12 jan 10:492200SEK
    3A12 jan 10:492000SEK