LJUSSTAKAR
Ett par, förgylld och patinerad brons, sengustavianska, omkring år 1800.

Förgylld och patinerad brons. Dekor av karyatider. Urnformade ljuspipor. Höjd 20 cm.

Konditionsrapport

Smärre bruksslitage.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Fraktkostnad saknas kontakta kundservice för prisuppgift

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10334652 bukobject
    • 10334652 thumb
    • 10334650 thumb
    • 10334653 thumb
    • 10334651 thumb
    • 10334654 thumb
    • 10334655 thumb
    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 8 000 SEK

    Slutpris

    8 900

    934 EUR
    991 USD

    Bevakningspriset är uppnått

    Budhistorik (32 bud)
    11A23 jan 22:388900SEK
    1223 jan 22:388700SEK
    11A23 jan 22:378500SEK