LJUSSTAKAR
Ett par, förgylld och patinerad brons, sengustavianska, omkring år 1800.

Förgylld och patinerad brons. Dekor av karyatider. Urnformade ljuspipor. Höjd 20 cm.

Konditionsrapport

Smärre bruksslitage.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - S5
Följerätt
Nej

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Fraktkostnad saknas kontakta kundservice för prisuppgift

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10334652 bukobject
    • 10334652 thumb
    • 10334650 thumb
    • 10334653 thumb
    • 10334651 thumb
    • 10334654 thumb
    • 10334655 thumb
    Auktionen avslutas:
    CET

    6 dagar 9 timmar

    Utropspris: 8 000 SEK

    4 200

    441 EUR
    470 USD

    Bevakningspriset är uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 4 400 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (13 bud)
    815 jan 00:054200SEK
    2A11 jan 23:354000SEK
    711 jan 23:354000SEK