OLLE NYMAN, litografi. Numrerad 38/75 samt signerad och daterad -91.
Kvinna. Bladstrl 75,5x63 cm.
Oramad. Mindre hanteringsslitage. Smärre smuts.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
1 500 SEK