OLLE NYMAN
Färglitografi. Numrerad 291/300 samt signerad och daterad -80.

Stilleben. Bladstrl 69,5x49,5 cm.

Konditionsrapport

Oramad. Mindre hanteringsslitage.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - A14
Följerätt
Ja

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johan Lundberg

Johan Lundberg

+46–708–17 21 08
johan.lundberg@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Fraktkostnad saknas kontakta kundservice för prisuppgift

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10331707 bukobject
    • 10331707 thumb
    • 10331708 thumb
    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    300

    31 EUR
    33 USD

    Bevakningspriset är uppnått

    Budhistorik (1 bud)
    1 4 jan 11:14300SEK