TORSTEN RENQVIST, linoleumsnitt, 2 st, monogramsignerade, daterade -52 och numrerad 115/200 resp. 136/200 med blyerts.
Djurmotiv. Bildmått 22 x 18 respektive 18 x 25 cm.
Ej examinerade ur ram. Gulnade.