ALEXANDER LANGLET, olja på duk, signerad och daterad -49.
Häst och ryttare i snöstorm. Bildens mått 40 x 30 cm.
Smärre slitage. Smärre fläck samt litet spikhål i vänstra övre hörnet.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
4 000 SEK