LARS NORRMAN, offset-tryckbilder, 5 st, signerade i trycket, Ivar Haeggströms Boktryckeri Ab, 1961.
Ur "5 Geishor"-mapp. Signerad innehållsförteckning medföljer. Bildstorlek ca 36 x 54 cm.
Svagt gulnad. Mappen och innehållsförteckningen med smärre skador. Ej examinerad ur ram.