BYRÅ, gustaviansk stil, tidigt 1900-tal.

Vitmålad. Tre lådor. Bredd 85, djup 48, höjd 88,5 cm.

Slitage. Senare målning, ej utfört på professionellt vis. Nyckel saknas.

Utropspris
3 000 SEK