TUULIKKI PIETILÄ

Olja på kartong, signerad och daterad -56.

Skiss till badinrättning. 260x165 cm.

Konditionsrapport

Omfattande slitage. Oinramad.

Följerätt
Ja

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10351014 bukobject
    • 10351014 thumb
    • 10351202 thumb
    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 300 EUR

    Slutpris

    400
    EUR
    3 857 SEK
    429 USD

    Budhistorik (24 bud)
    4A21 mar 11:34400EUR
    121 mar 11:34381EUR
    421 mar 11:32340EUR