HANS VOLKMER, pastell på papp-pannå. Signerad och daterad 1940
Porträtt av Markisinnan Katarina Lagergrens dotter, Tyresö slott. Bildstorlek 59x44 cm. Se tidigare och relaterat nummer 866105.
Skrapmärken. Slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
4 000 SEK