EMIL WENNERWALD, OLJA PÅ DUK, Emil W. Danmark, signerad och daterad 1923.
Grönskande pergola med kolonner. 55x70 cm.
Smärre slitage. Litet hål.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10