LENNART ASCHENBRENNER, 2 st litografier, signerade och numrerade 26/48 resp. 28/48,
"Haute couture" resp. "Citrus", bladstorlek ca 53 x 78 cm.
Ej examinerad ur ram.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
4 000 SEK