RING med briljantslipad diamant.

Diamant, 0,33 ct enligt gravyr, kvalitet G-H/VS2-SI1. 18K vitguld med svensk importstämpel. Storlek 18,25/57,5. Totalvikt ca 2 g.

Spår av renovering till skenan. Bruksslitage, mindre repor.

Utropspris
5 000 SEK